DLACZEGO ZAŁOŻYŁEM NOWY BLOG?

Written by admin

Miło Cię widzieć przy lekturze mojego nowego projektu internetowego 🙂

Być może Twoja wizyta tutaj spowodowana jest naszą wcześniejszą znajomością z bloga www.paragrafwkieliszku.pl – miejsca, w którym na co dzień piszę o problemach prawnych polskiego rynku napojów alkoholowych. Poza prawniczymi opiniami i doniesieniami ze świata rzemieślniczych trunków, oddawałem się tam też, moim pisarsko pasjom.

Niezaprzeczalnym faktem jest, że rynek polskich alkoholi zdecydowanie przyspieszył. Niezwykłą dynamikę rozwoju przeżywa polskie winiarstwo, pozostające niezmiennie najważniejszym punktem moich osobistych zainteresowań. Stabilny, rynkowy rozwój i profesjonalizację przeżywa też rynek małych browarów, któremu mam okazję nie tylko doradzać ale i współtworzyć jako współwłaściciel krakowskiego Browaru Dwie Wieże. Coraz śmielsze kroki na rzemieślniczej scenie stawiają także producenci nalewek i małe destylarnie. Niewinne zabawy dotychczasowych pasjonatów stają się dla wyzwaniem a poważniejsze potrzeby rynku domagają się równie profesjonalnych form działania i specjalizacji, także i ode mnie.

Od dzisiaj znany Wam blog paragrafwkieliszku.pl poświęcony będzie wyłącznie zagadnieniom prawnym związanym z polskim rynkiem napojów alkoholowych. Na niniejszej stronie, ulokowanej pod bratnim adresem paragrafprzykieliszku.pl skupimy się natomiast na czysto bachicznej części mojego prawniczo-rozrywkowego życia 😛 Znajdziecie tu zapewne zapowiedzi ciekawych wydarzeń, relacje z degustacji i rozlicznych wyjazdów z kieliszkiem w dłoni 🙂 Nie zabraknie też  artykułów edukacyjnych dla początkujących i moich grafomańskich popisów gdy napadnie mnie nadwyżka weny. Nade wszystko będę się starał tworzyć w nowej dla mnie, filmowej formie w oparciu o sygnowany moim imieniem i nazwiskiem kanał w serwisie YouTube – PRZY KIELISZKU. Już z tego miejsca proszę o wyrozumiałość w pierwszych krokach na małym ekranie ;).

Część wpisów, które opublikowałem przed niniejszą inauguracją, pochodzi oczywiście z wcześniejszego bloga (bez czytania, dziś zapewne napisałbym je inaczej :P) Ulokowanie ich tutaj uznałem za logicznie uzasadnione i pożyteczne dla konsekwencji przekazu i tym też tłumaczę ten mały autoplagiat.

Do zobaczenia przy kieliszku!

Radosław Froń

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *